polski čeština

Železniční mapa
republiky Československé - ČSD 1951
Železniční mapa
republiky Československé
last download 23.10.2017, 17:18 (593)

Hurtownia Artykułów Ściernych
Vyhledávání
Železniční tratě v Polsku (PLK)
Železniční tratě v Polsku (PMP-PW)
Přehled tunelů v Polsku
Železniční hraniční přechody
Železniční tratě v Česku (SŽDC)
Přehled tunelů v Česku
Seznam Společností
Omezení provozu v Česku
Kalendář
Dnes je 23. října 2017
Zahájení provozu
1871 Praha-Čakovice - Neratovice (TKPE)
1881 Kroměříž - Zborovice (M.dr.K)
1887 granica państwa - Bełżec (CLB)
1897 Vrátno - Dolní Cetno (BNB)
1898 Historické místo 192/3 - Týn nad Vltavou (kkStB)
1898 Historické místo 192/1 - Historické místo 192/2 (kkStB)
1898 Historické místo 192/2 - Historické místo 192/3 (kkStB)
1898 Číčenice - Historické místo 192/1 (kkStB)
1900 Roudnice nad Labem-Bezděkov - Kmetiněves (kkStB)
1916 Kwieciszewo - Procyń (KPEV)


Železniční tratě v Polsku (PLK)
i ich przynależność do Dyrekcji Okręgowych Kolei Państwowych
Załącznik do zarządzenia Nr 46 Ministra Komunikacji z dnia 27 czerwca 1985 r. z późn. zmianami

Numery linii kolejowych: 1-100101-200201-300301-400401-500501-600601-700701-800801-900901-1000 >1000
Nr
linii
Długość
w km
Położenie
w DOKP
Przebieg linii
Początek kilometrowaniaStacje pośrednieKoniec kilometrowania
1315.2961
4
Warszawa Zachodnia Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Skierniewice, Koluszki, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Częstochowa Towarowa, Poraj, Zawiercie, Łazy, Dąbrowa Górnicza Ząbkowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec Główny, Katowice Zawodzie, Katowice
1a2.6304
Częstochowa Stradom, Częstochowa Stradom Odgałęzienie
1b3.1404
Częstochowa Towarowa Częstochowa Stradom
1c0.8004
Częstochowa Towarowa Ostatni Grosz
1d2.4614
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Pyskowice
1e2.6904
Katowice Zawodzie Katowice Dąbrówka Mała
2214.7391
Warszawa Zachodnia Warszawa Wschodnia, Warszawa Rembertów, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Łuków, Chotyłów, Małaszewicze Południowe, Małaszewicze, Terespol
2a3.0001
Warszawa Wschodnia Warszawa Port
3475.0161
7
Warszawa Zachodnia Bednary, Łowicz Główny, Kutno, Barłogi, Konin, Podstolice, Swarzędz, Poznań Wschód, Poznań Główny, Poznań Główny Towarowy, Poznań Górczyn, Opalenica, Zbąszyń, Zbąszynek, Świebodzin, Toporów, Rzepin, Kunowice
3a0.000Kutno Miejsce Historyczne 3/1
3b2.3317
Podstolice Miejsce Historyczne 3/2
3c7.0007
Poznań Wschód Poznań Franowo
3g5.0607
Zbąszyń Miejsce Historyczne 367/2
3h7.8897
Miejsce Historyczne 3/6 Kosieczyn, Miejsce Historyczne 3/5
3i1.0907
Kosieczyn Miejsce Historyczne 367/2
4224.0501
2
4
Grodzisk Mazowiecki Szeligi, Idzikowice, Włoszczowa Północ, Psary, Zawiercie
6224.1021
Zielonka Wołomin, Tłuszcz, Małkinia, Łapy, Białystok, Machnacz, Sokółka, Kuźnica Białostocka
7267.2791
2
Warszawa Wschodnia Warszawa Wawer, Pilawa, Dęblin, Puławy Azoty, Lublin, Świdnik, Jaszczów, Rejowiec, Chełm, Dorohusk
7a1.3802
Brzeźno Dominik
7b2.9302
Wólka Okopska Damazy
7c0.7502
Wólka Okopska Odgałęzienie Daniel
8316.6631
2
3
Warszawa Zachodnia Warszawa Okęcie, Czachówek Południowy, Radom, Rożki, Skarżysko Kamienna, Kielce, Sitkówka Nowiny, Kozłów, Tunel, Kraków Batowice, Kraków Główny
8a8.0001
Warszawa Aleje Jerozolimskie Warszawa Okęcie, Miejsce Historyczne Okęcie
8b3.0001
Wyczółki Paluch
9323.4871
5
Warszawa Wschodnia Warszawa Praga, Legionowo, Nasielsk, Działdowo, Zajączkowo Lubawskie, Iława Główna, Prabuty, Malbork, Szymankowo, Tczew, Pszczółki, Pruszcz Gdański, Gdańsk Południowy, Gdańsk Główny
9a1.0005
Gdańsk Południowy Gdańsk Kłodno
1036.4431
Legionowo Legionowo Piaski, Wieliszew, Tłuszcz
10a24.5701
Legionowo Piaski Nasielsk
10b2.6701
Wieliszew Derlacz
1121.7491
Skierniewice Łowicz Główny
12160.1081
Skierniewice Pilawa, Łuków
1355.5011
Krusze Pilawa
14388.5771
6
7
Łódź Kaliska Zduńska Wola, Ostrów Wielkopolski, Durzyn, Kobylin, Krobia, Kąkolewo, Leszno, Wschowa, Głogów, Niegosławice, Szprotawa, Żagań, Żary, Tuplice, Zasieki
14a1.3107
Miejsce Historyczne 14/1 Skalmierzyce
14b8.6307
Miejsce Historyczne 14/2 Ostrów Wielkopolski
14c2.6707
Ostrów Wielkopolski Miejsce Historyczne 14a
14d0.6307
Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie I Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie II
14e20.0987
Karzec Domachowo
1568.2851
Bednary Łowicz Przedmieście, Zgierz, Łódź Kaliska
1670.5261
Łódź Widzew Zgierz, Kutno
1726.2561
Łódź Fabryczna Łódź Widzew, Koluszki
17a3.2001
Miejsce Historyczne Łódź Fabryczna Miejsce Historyczne 17
18247.1811
5
8
Kutno Aleksandrów Kujawski, Toruń Główny, Bydgoszcz Wschód, Bydgoszcz Wschód Towarowa, Bydgoszcz Główna, Nakło n/Notecią, Piła Główna
18a4.3205
Miejsce Historyczne 18 Bydgoszcz Główna
195.5231
Warszawa Główna Towarowa Józefinów
2013.6811
Warszawa Główna Towarowa Warszawa Czyste, Warszawa Zachodnia, Warszawa Gdańska, Warszawa Praga
20a23.3601
Warszawa Gdańska Janówek
2118.5741
Warszawa Wileńska Warszawa Wileńska Marki, Zielonka, Wołomin, Wołomin Słoneczna
21a0.7491
Siwki Zielonka Odgałęzienie
2288.6101
2
Tomaszów Mazowiecki Radzice, Wolanów, Radom
231.2131
Warszawa Główna Warszawa Zachodnia
2443.0201
Piotrków Trybunalski Biały Ług
25323.7731
2
3
Łódź Kaliska Łódź Chojny, Łódź Olechów, Mikołajów, Tomaszów Mazowiecki, Skarżysko Kamienna, Sandomierz, Sobów, Ocice, Chmielów k/Tarnobrzega, Padew, Dębica Towarowa, Dębica
25a4.0802
Miejsce Historyczne 25/1 Miejsce Historyczne 25/2
26117.3831
2
Łuków Stawy, Dęblin, Bąkowiec, Garbatka Letnisko, Radom
27165.0221
5
Nasielsk Sierpc, Lubicz, Toruń Wschodni
27a1.4205
Lubicz Lubicz Stary
27b6.7605
Grębocin Odgałęzienie Lubicz Stary
27c0.4405
Lubicz Odgałęzienie Lubicz Młyn
282.8381
Wieliszew Zegrze
2974.2361
Tłuszcz Ostrołęka
30107.7501
2
Łuków Lublin Tatary
31154.3801
Siedlce Czeremcha, Hajnówka, Nowosady, Bernadczyzna, Narewka, Siemianówka, Cisówka
3277.0031
Czeremcha Białystok
33142.4841
5
Kutno Płock Radziwie, Sierpc, Brodnica
34119.6511
Ostrołęka Małkinia, Treblinka, Siedlce
3592.4601
5
Ostrołęka Szczytno
3687.3471
Ostrołęka Śniadowo, Miejsce Historyczne Śniadowo, Łapy
3752.6771
Białystok Zubki Białostockie
38241.2891
5
Białystok Białystok Starosielce, Ełk Towarowy, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Korsze, Głomno
38a0.8985
Karolków 1 Karolków 2
38b16.1705
Judyty Domarady Bartoszyce
3942.9791
Olecko Papiernia, Suwałki
4098.2411
Sokółka Las Suwalski, Suwałki
40a23.8001
Bielany Białostockie Miejsce Historyczne 40
4172.6808
1
Ełk Olecko, Gołdap
41a36.5701
Żytkiejmy Botkuny
41b3.4601
Botkuny Odgałęzienie Gołdap Stadion
41c4.6901
Gołdap Stare Kumiecie
424.1031
Warszawa Główna Osobowa Warszawa Zachodnia, Warszawa Czyste, Warszawa Szczęśliwice
436.1571
Czeremcha Granica Państwa
444.3221
Mikołajów Regny
452.2961
Warszawa Wschodnia Warszawa Grochów Postojowa
461.1871
Warszawa Zachodnia Warszawa Czyste, Warszawa Szczęśliwice
4733.8591
Warszawa Śródmieście WKD Komorów, Podkowa Leśna Główna, Grodzisk Mazowiecki WKD
47a2.7601
Warszawa Marszałkowska Miejsce Historyczne 47/2
47b4.4501
Miejsce Historyczne 47/1 Miejsce Historyczne 47/3
47c2.1601
Skrzyżowanie Warszawa Włochy WKD
484.2601
Podkowa Leśna Główna Milanówek WKD
4915.8221
Śniadowo Łomża
49a0.8201
Miejsce Historyczne Śniadowo Miejsce Historyczne 49
5013.9301
Czerwony Bór Zambrów
5128.6201
Suwałki Trakiszki
5247.4661
Lewki Hajnówka, Białowieża
538.5621
Tomaszów Mazowiecki Spała
5434.8401
5
Giżycko Kruklanki, Węgorzewo
54a43.6701
Kruklanki Olecko
560.8191
Płock Radziwie Płock Radziwie Port
5739.0541
Kuźnica Białostocka Sokółka, Machnacz Wschód (sz)
585.5921
Granica Państwa Zubki Białostockie (sz)
5927.0511
Granica Państwa Siemianówka, Chryzanów (sz)
606.4091
Kobylany Terespol (sz)
61175.7362
4
6
Kielce Kielce Herbskie, Żelisławice, Koniecpol, Częstochowa Stradom, Częstochowa Gnaszyn, Blachownia, Herby Stare, Lubliniec, Fosowskie
61a8.3104
Miejsce Historyczne 61/1 Częstochowa Towarowa
61b1.2204
Mirów Odgałęzienie I Częstochowa Towarowa
61c0.9804
Dąbie Mirów Odgałęzienie II
61d3.0304
Dąbie Częstochowa Warta
61e1.2204
Miejsce Historyczne 61d/1 Miejsce Historyczne 61d/2
61f1.9904
Dąbie Ostatni Grosz (sz)
61g2.5504
Miejsce Historyczne 61/2 Miejsce Historyczne 61/4
61h1.5904
Blachownia Miejsce Historyczne Blachownia
61i0.000Miejsce Historyczne 61/5 Lubliniec
61j4.1404
Lubliniec Lipie Śląskie
6284.0542
4
Tunel Bukowno, Sławków, Dąbrowa Górnicza Wschodnia, Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce, Sosnowiec Kazimierz, Sosnowiec Dańdówka, Sosnowiec Południowy, Sosnowiec Główny
6332.2572
Dorohusk Chełm, Zawadówka Naftobaza (sz)
63a3.7502
Dorohusk Damazy (sz)
63b0.6202
Dominik Odgałęzienie Dominik (sz)
6443.5272
4
Kozłów Koniecpol
65393.4372
3
4
Granica Państwa Zawada, Zwierzyniec Towarowy, Bukowno, Sławków Południowy (sz)
6668.1532
Zwierzyniec Towarowy Stalowa Wola Południe
678.6142
Lublin Lublin Tatary, Świdnik
68177.4782
3
Lublin Stalowa Wola Rozwadów, Stalowa Wola Południe, Przeworsk Gorliczyna, Przeworsk
68a9.0002
Miejsce Historyczne 68/1 Miejsce Historyczne 68/2
69138.0422
Rejowiec Zawada, Zwierzyniec Towarowy, Hrebenne
69a9.1402
Hrebenne Granica Państwa
7087.1162
Włoszczowice Chmielów k/Tarnobrzega
70a11.6902
Nagnajów Machów, Klewiec
7166.7822
3
Ocice Rzeszów Zachodni, Rzeszów Główny
71a0.8652
Cygany Miejsce Historyczne 70a
71b0.8772
Rokita Stale
7261.6392
Zawada Hrubieszów Miasto
72a2.0902
Kolonia Płoskie
72b1.6302
Miejsce Historyczne 72/1 Miejsce Historyczne 72/2
7343.9582
Sitkówka Nowiny Włoszczowice, Busko Zdrój
7423.3392
Sobów Grębów, Stalowa Wola Rozwadów Towarowa, Stalowa Wola Rozwadów
7516.4922
Rytwiany Połaniec
7613.3812
Bąkowiec Sieciechów, Janików, Kozienice
7713.3742
Janików Świerże Górne
7810.9662
Sandomierz Grębów
794.9722
3
Padew Wola Baranowska
803.7842
Furmany Olendry
8146.7782
Chełm Włodawa
8223.0492
Bąkowiec Puławy Azoty
82a0.9932
Wysokie Koło R1 Wysokie Koło
8320.7072
Zawada Jarosławiec
842.8722
Grębów Olendry
91258.2403
Kraków Główny Kraków Płaszów, Kraków Bieżanów, Podłęże, Tarnów Mościce, Tarnów, Dębica, Rzeszów Zachodni, Rzeszów Główny, Przeworsk, Przeworsk Towarowy, Munina, Przemyśl Główny, Hurko, Medyka
91a7.3603
Kraków Główny Kraków Bonarka
91b9.8283
Kraków Wesoła Kraków Grzegórzki, Kraków Dąbie, Kraków Czyżyny, Miejsce Historyczne 111
91c2.3993
Kraków Czyżyny Mogiła
91d2.4933
Bieńczyce odgałęzienie Kraków Nowa Huta Południe
9214.0463
Przemyśl Główny Hurko, Medyka (sz)
9380.6623
4
Trzebinia Chrzanów, Oświęcim, Czechowice Dziedzice, Chybie, Zebrzydowice
93a2.7504
Miejsce Historyczne 93/1 Miejsce Historyczne 93/2
9464.1853
4
Kraków Płaszów Kraków Bonarka, Skawina, Spytkowice, Dwory, Oświęcim
94a1.5003
Kraków Płaszów Miejsce Historyczne 94
94b0.5603
Kraków Bonarka Mateczny
9533.2463
Kraków Mydlniki Kraków Batowice, Kraków Nowa Huta, Podłęże
96146.3783
Tarnów Tarnów Filia, Stróże, Nowy Sącz, Muszyna, Leluchów
9781.3923
4
Skawina Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona, Sucha Beskidzka, Żywiec
97a0.5803
Przytkowice Odgałęzienie Kalwaria Zebrzydowska
97b8.5823
Miejsce Historyczne 97/1 Skawce, Miejsce Historyczne 97/3
9834.7363
Sucha Beskidzka Chabówka
9943.3343
Chabówka Nowy Targ, Zakopane
10019.0453
Kraków Mydlniki Kraków Olsza, Kraków Płaszów, Kraków Prokocim Towarowy, Gaj
Numery linii kolejowych: 1-100101-200201-300301-400401-500501-600601-700701-800801-900901-1000 >1000

Atlas Polských a Českých Drah • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (7366720 / 7319 / 5590 / 1610 / 4575.60)